Odwiedź nas na facebookuOdwiedź nas na instagramie

Oferty pracy – praca dla Ciebie

Chcesz dołączyć do energicznego zespołu w nowoczesnej firmie ze 100-letnią tradycją i współtworzyć historię „Społem” Poznańskiej Spółdzielni Spożywców? Wypełnij formularz.

Czekamy na Ciebie w Społem!

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - CHŁODNIARZ

Opis stanowiska:

  • Montaż, konserwacja, naprawa i serwisowanie instalacji i urządzeń chłodniczych (szaf chłodniczych, chłodni sklepowych, witryn chłodniczych, klimatyzatorów,
  • Uruchamianie instalacji chłodniczych,
  • Diagnozowanie i wykrywanie problemów dotyczących urządzeń chłodniczych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Samodzielne diagnozowanie usterek,
  • Raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w montażu instalacji chłodniczych
  • Aktualne uprawnienia SEP - mile widziane,
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów hydraulicznych i elektrycznych,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • Estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę
  • Szkolenia w zależności od potrzeb
  • Praca na terenie Poznania
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych w atrakcyjnych pakietach.

Kontakt telefoniczny: 502 437 530; 61 8508 626

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU EKO SPOŁEM

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu właściciel marki Eko Społem poszukuje do swojego sklepu z żywnością ekologiczną osoby na stanowisko Zastępca Kierownika

  • obsługa klientów w sklepie Eko Społem w centrum Poznania
  • zamawianie towaru, przyjmowanie dostaw

  • dbałość o czystość w sklepie, dbałość o estetykę i ekspozycję produktów

  • bieżące śledzenie nowości branży żywności ekologicznej

Wymagania:

  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • łatwość komunikowania się
  • doświadczenie w pracy w handlu lub gastronomii
  • zainteresowanie zdrowym odżywianiem, śledzenie nowości z branży produktów ekologicznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilną pracę
  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy w centrum Poznania
  • szkolenia w zależności od potrzeb
  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych w atrakcyjnych pakietach

SPRZEDAWCA / KASJER

Oferujemy pracę w placówkach handlowych na terenie Poznania.

Od kandydatów oczekujemy: odpowiedzialności, komunikatywności, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole.

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku sprzedawca / kasjer należą m.in.:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa klientów
  • dbałość o towary oferowane w sprzedaży

Oferujemy stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny, przyjazną atmosferę w pracy.