Odwiedź nas na facebookuOdwiedź nas na instagramie

Wszystko pod ręką

Społem to znacznie więcej niż tylko codzienne zakupy. Bankomat? Rachunki? Dzięki nam wszystkie najważniejsze sprawy załatwisz w jednym miejscu. Odwiedź nasz sklep i sprawdź, w czym jeszcze możemy Tobie pomóc.

Idealnie Wypieczone

Idealnie Wypieczone to dania gotowane i pieczone od podstaw w piecach konwekcyjno-parowych, przygotowywane codziennie ze świeżych składników. Zapraszamy do wybranych sklepów Społem Poznań.

Bony

Szukasz pomysłu na prezent? Chcesz wręczyć premię swoim pracownikom? Napisz do nas i zamów bony towarowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bony możesz zrealizować we wszystkich naszych sklepach.

Rachunki i doładowania

Przy okazji codziennych zakupów w naszych sklepach zapłacisz rachunki oraz doładujesz karty telefoniczne prepaid i paysafecard umożliwiające zakupy w internecie.

PEKA i bilety ZTM

Sklepy Społem są zawsze po drodze i ułatwiają życie w mieście. We wszystkich naszych sklepach spożywczych kupisz bilety na przejazdy komunikacją miejską, a w wybranych doładujesz kartę PEKA.

Lotto

Do odważnych świat należy! Baw się z nami i wygrywaj nagrody w loteriach Totalizatora Sportowego. Wyślij szczęśliwy kupon w jednej z kolektur Lotto znajdujących się w wybranych sklepach Społem Poznań.

Cashback

Bez prowizji i konieczności szukania bankomatu płacąc za zakupy kartą wypłacisz gotówkę w naszych sklepach.


* Do 500 zł przy płatności kartami Mastercard i Maestro oraz do 300 zł przy płatności kartą Visa; minimalna wartość zakupów podczas płatności kartą wynosi 1 zł. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy wypłaty w przypadku braku wystarczającej ilości gotówki w kasie.

** Ewentualna dodatkowa opłata za usługę zależy od banku, który wydał kartę.

Zobacz więcej

Bez prowizji i konieczności szukania bankomatu płacąc za zakupy kartą wypłacisz gotówkę w naszych sklepach.
* Do 500 zł przy płatności kartami Mastercard i Maestro i do 200 zł kartą Visa; min. wartość zakupów to 1 zł. Ewentualna opłata za usługę zależy od banku, który wydał kartę.

Społem - dla ciebie

Aplikacja społem

Zawsze pod ręką!
W Aplikacji Społem znajduje się wirtualna Karta Klienta, a także aktualna gazetka.

Karta Klienta

Ci, którzy są z nami, zyskują więcej! Karta Klienta umożliwia zbieranie punktów, które następnie wymienia się na atrakcyjne nagrody.

Newsletter

Zapisz się do newslettera na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi ofertami.

Gazetka online

Sprawdź aktualną gazetkę Społem i zobacz, jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy!

Newsletter! Zawsze na bieżąco!

Kontakt

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców
ul. 27 Grudnia 13
61-737 Poznań
Karta Klienta: 61 850-87-08
wynajem lokali: 61 850-86-09
członkostwo: 61 850-86-16
dział kadr: 61 850-86-26
sekretariat: 61 850-86-31
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 777-00-00-991
REGON: P-000673727
KRS: 0000012323
BDO: 000077626